Dom od dewelopera co sprawdzić przy odbiorze mieszkania?
ODBIORY MIESZKAŃ

Dom od dewelopera co sprawdzić przy odbiorze mieszkania?

Tysiące ludzi rozważają zakup nowego domu lub mieszkania. Wszyscy mają przy tym nadzieję, że w ich ręce trafi nieruchomość zadbana, która w długiej perspektywie czasu okaże się użyteczna i bezpieczna. Jednak rzeczywistość potrafi negatywnie zaskoczyć. Ludzie zastanawiają się często, co sprawdzić kupując dom od dewelopera. Jednak nie każdy ma odpowiednią wiedzę, by zweryfikować stan nabytej nieruchomości, unikając tym samym rozmaitych pułapek. Dlatego właśnie najlepszym rozwiązaniem jest zwrócić się o pomoc do naszej firmy….

Domy od dewelopera nie muszą być rozczarowaniem

Na Zachodzie konsumenci nie mają takich problemów jak Polacy. Mogą bowiem skorzystać z usług w standardzie home buyer inspection. Pozwalają one uzyskać rzetelny i obszerny raport ze wszelkimi istotnymi informacjami na temat kondycji domu, jego stanu technicznego oraz innych ważnych dla kupującego parametrów. Nasza firma idzie tym samym tropem, aby domy od deweloperów wybierane przez polskich konsumentów zawsze stały na odpowiednim poziomie.

Jak sprawdzić dom od dewelopera w praktyce?

Zatrudniamy specjalistów, którzy są w stanie rzeczowo skontrolować stan domów oraz mieszkań. To doświadczeni fachowcy zajmujący się zawodowo tematyką remontowo-budowlaną, instalacjami gazowymi, elektrycznymi czy telekomunikacyjnymi. Dzięki ocenie rzeczoznawców mieszkanie od dewelopera ujawni ewentualne ukryte wady, które biuro sprzedaży mogło próbować zataić przed nabywcą. To samo tyczy się domów jednorodzinnych, oferowanych Klientom coraz częściej w stanie deweloperskim.

dom od dewelopera co sprawdzać Poznań

Co sprawdzić w nieruchomości od dewelopera?

Które elementy odgrywają kluczową rolę w ocenie domów i mieszkań, budzących zainteresowanie nabywców? Trzeba zwrócić uwagę na ogólne standardy wykonania obiektu pod kątem zgodności z zasadami sztuki budowlanej. Wszelkie odstępstwa od tych norm mogą skutkować późniejszymi problemami z eksploatacją. To samo tyczy się stanu instalacji rozprowadzonych w obiektach. Nasi eksperci zajmą się każdym z tych aspektów.

Przydatne informacje

Dowiedz się dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy przy zakupie nieruchomości – więcej 

Zapoznaj się z cennikiem sprawdzenia nieruchomości z rynku wtórnego – cennik 

Zobacz zdjęcia z naszych inspekcji rynku wtórnego w galerii – zobacz 

Dowiedz się jak według norm odebrać mieszkanie