Menu Zamknij

Kontakt

Inspekcja Domu Poznań

Zadzwoń: +48 665 245 041
Napisz: kontakt@inspekcjadomu.pl

pon – pt 8:00 – 18:00, sob. 8:00-14:00

Wszyscy nasi inżynierowie są certyfikowani przez ITB i ITC.

Instytut Techniki Budowlanej Infrared Training Center

Najczęściej zadawane pytania

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

Usługi odbioru technicznego mieszkań oraz inspekcji nieruchomości z rynku wtórnego zaleca się rezerwować z około tygodniowym wyprzedzeniem, aby mieć pewność dostępności godzinowej. Niemniej zwykle jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wsparcie w odbiorze mieszkania nawet przy rezerwacji z terminem krótszym niż 2-3 dni.

Na jakim terenie realizowane są zlecenia? Czy istnieje możliwość wykonania usługi w innych miastach Polski?

Usługi świadczymy na terenie miasta Poznań i okolic. Standardowo istnieje możliwość dojazdu na terenie całej Wielkopolski i jest to nasz podstawowy rejon pracy.  Dla inspekcji nieruchomości z rynku wtórnego możliwa jest realizacja na terenie całego kraju. Koszt w takim przypadku wyliczany jest na podstawie kilometrówki - prosimy przysłać zapytanie e-mail, a na tej podstawie przedstawimy ofertę. Usługi wyjazdowe dotyczą jedynie rynku wtórnego i wymagają rezerwacji z wyprzedzeniem dłuższym niż tydzień.

Czy wykonują Państwo świadectwa energetyczne? Jakie dokumenty są potrzebne do opracowania świadectwa energetycznego?

Tak, przygotowujemy świadectwa charakterystyki energetycznej. Usługi tego typu świadczymy wraz z możliwością dojazdu i inwentaryzacji (nie muszą Państwo posiadać żadnej dokumentacji technicznej). Istnieje także możliwość opracowania świadectwa na podstawie wypełnienia ankiety on-line. Szczegóły dotyczące oferty oraz informacje jakie dokumenty należy ewentualnie przesłać znajdują się na stronie oferty świadectw energetycznych.

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu na wskazany przeze mnie numer telefonu/adres e-mail, zgodnie z Rozporządzeniem RODO z dnia 27.04.2016. Administratorem danych osobowych jest firma InspekcjaDomu Piotr Gramza. Dane wpisane w formularzu są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zasadach opisanych w Polityce prywatności i Regulaminie, z którymi się zapoznałem/am i akceptuję ich treść.

    Inspekcja Domu - koniec ukrytych kosztów przy zakupie nieruchomości

    Firmę tworzy profesjonalny, dynamicznie rozwijający się zespół z wykształceniem technicznym. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu budownictwa, wentylacji, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych, czy automatyki budynkowej. Posiadamy świadectwa SEP w zakresie eksploatacji, dozoru i pomiarów instalacji elektrycznych do 1kV oraz szkolenia Instytutu Techniki Budowlanej. Sprawdziliśmy setki budynków, a do każdej kolejnej nieruchomości podchodzimy z jednakową pasją i zaangażowaniem. Wiemy jak ważny jest dla Ciebie dom.

    Jeśli masz pytanie, napisz do nas. Odpowiemy możliwie szybko!