Menu Zamknij

O firmie

Inspekcja Domu

Firmę tworzy profesjonalny, dynamicznie rozwijający się zespół z wykształceniem technicznym. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu budownictwa, wentylacji, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych, czy automatyki budynkowej. Posiadamy świadectwa SEP w zakresie eksploatacji, dozoru i pomiarów instalacji elektrycznych do 1kV oraz szkolenia Instytutu Techniki Budowlanej. Dla naszych Klientów poza odbiorami mieszkań od deweloperów świadczymy usługi kierownika budowy, inspektora budowlanego czy audytorów energetycznych.
Sprawdziliśmy setki budynków, a do każdej kolejnej nieruchomości podchodzimy z jednakową pasją i zaangażowaniem. Wiemy jak ważny jest dla Ciebie dom.

Naszym głównym obszarem pracy jest Poznań i Powiat Poznański, ale część usług świadczymy na terenie całej Polski (w tym świadectwa charakterystyki energetycznej).

Zadzwoń: +48 665 245 041
Napisz: kontakt@inspekcjadomu.pl

inspekcja domu poznan zespol
10 lat doświadczenia
400+ oceniło nas na 5.0 w
3000+ klientów rocznie
inspekcja domu poznan biuro

Nasze biuro – tu zaczyna się droga każdego Klienta

"Zależy nam bardziej" to więcej niż tylko hasło - to filozofia, która kształtuje nasze podejście do obsługi klienta. Nasze biuro zostało stworzone z myślą o Państwa wygodzie, oferując kompleksową obsługę indywidualnych potrzeb. Nie jesteśmy infolinią, w której za każdym razem odbiera inny pracownik call center. My pamiętamy naszych Klientów i traktujemy ich indywidualnie. Doradzimy właściwą usługę, przedstawimy ofertę cenową i umówimy termin spotkania z inspektorem. Jesteśmy rodzinną firmą lokalną i zależy nam bardziej na satysfakcji i bezpieczeństwie mieszkań naszych sąsiadów.

Dla nas liczy się każdy Klient, a nasze biuro obsługi jest miejscem, gdzie profesjonalizm spotyka się z serdecznością.

Czekamy na Twój telefon lub formularz zapytania (nie prowadzimy obsługi stacjonarnej - nie odwiedzisz nas w biurze).

Zadzwoń: +48 665 245 041
Napisz: kontakt@inspekcjadomu.pl

"Firma Inspekcja Domu mgr inż. Piotr Gramza powstała w 2014 roku w Poznaniu, gdy poszukując własnej nieruchomości zdałem sobie sprawę, że brakuje firmy/instytucji posiadającej narzędzia umożliwiające ocenę stanu budynku przed jego zakupem. Fakt, że branżą budowlaną w mojej rodzinie zajmowano się od pokoleń oraz posiadana przeze mnie wiedza nie ułatwiała decyzji wyboru własnej nieruchomości. Zwracałem uwagę na więcej rzeczy niż zwykły kupujący, wiedziałem gdzie szukać usterek i defektów posesji. Od tamtego czasu pomogliśy tysiącom Klientów w kontroli technicznej mieszkań, wpłynęliśmy na diagnozę wad ukrytych, pozwoliliśmy na właściwe zaplanowanie prac remontowych czy negocjację ceny zakupu. Dbamy o najdrobniesze szczegóły nieruchomości każdego z naszych Klientów."

Piotr Gramza

Właściciel
Piotr Gramza - Inspekcja Domu - Właściciel

Certyfikaty

Nasi inspektorzy posiadają stosowne kwalifikacje zawodowe do wykonywania czynności kontrolnych i sporządzania ekspertyz technicznych. Cały czas dbamy o nasz rozwój uczestnicząc w kolejnych szkoleniach zawodowych. Skorzystanie z usług lokalnej firmy zapewnienia Państwu wsparcia nie tylko jednego inżyniera podczas realizowanej usługi, ale także wsparcie osób o kierunkowych specjalizacjach na późniejszym etapie dochodzenia roszczeń.

Prezentujemy wybrane certyfikaty właściciela firmy mgr inż. Piotra Gramza. Wszyscy nasi inżynierowie są certyfikowani przez:

Instytut Techniki Budowlanej   Infrared Training Center

Media o nas

Wywiad dla OtoDom - odbiory techniczne

Wywiad dla Wydarzenia Polsat - świadectwa energetyczne

Wywiad dla Głosu Wlkp - świadectwa energetyczne

Wywiad dla epoznan.pl - Masz dom? Twoje ubezpieczenie może być nieskuteczne!

Wywiad dla epoznan.pl - Ministerstwo unieważnia świadectwa energetyczne - co to oznacza?

Inspekcja Domu - koniec ukrytych kosztów przy zakupie nieruchomości.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu na wskazany przeze mnie numer telefonu/adres e-mail, zgodnie z Rozporządzeniem RODO z dnia 27.04.2016. Administratorem danych osobowych jest firma InspekcjaDomu Piotr Gramza. Dane wpisane w formularzu są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zasadach opisanych w Polityce prywatności i Regulaminie, z którymi się zapoznałem/am i akceptuję ich treść.


    Jeśli masz pytanie, napisz do nas. Odpowiemy możliwie szybko!