Menu Zamknij

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Inspekcja Domu?

dlaczego warto skorzystac z inspekcja domu opinie

Firma Inspekcja Domu powstała w 2014 roku i od tego czasu rok-rocznie powiększa portfolio zadowolonych Klientów. Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie zakupu i użytkowania mieszkań i domów.

Co nas wyróżnia:

Doświadczenie

Zlecając inspekcję swojego domu myślę, że chciałbyś wiedzieć kto ją wykona. W ramach usług firmy Inspekcja Domu ocen technicznych nieruchomości dokonuje stała kadra inżynierów. Doświadczenie wynikające z weryfikacji tysięcy mieszkań od 2014 r. daje Ci pewność, że wiesz iż wszystkie istotne wady techniczne zostaną właściwie zdiagnozowane.

Wiele firm ogólnopolskich zajmujących się również inspekcjami nieruchomości pomimo dobrych opinii nadal zatrudnia studentów budownictwa bez praktyki zawodowej i doświadczenia. Weryfikacja techniczna lokali wymaga znacznej wiedzy, której nabycie jest możliwe dopiero po minimum 300 wykonanych usługach. Nie ryzykuj zatem, że zatrudniony „inżynier pomiarowiec” nie będzie wiedział na co zwrócić uwagę podczas kontroli technicznej.

Dzięki stałej kadrze pracowników firma Inspekcja Domu może zaoferować:

  • powtarzalną jakość wykonywanych usług popartą wieloma pozytywnymi rekomendacjami
  • dbałość o najdrobniejsze szczegóły techniczne nieruchomości
  • bogate doświadczenie w rozpatrywanych u klientów problemach technicznych
  • pewność stabilności firmy – istniejemy na rynku dłużej niż 2 lata, zatem nie grożą nam problemy start-up’ów

Sprzęt pomiarowy

Do badań mieszkań i domów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt pomiarowy. Znamy wszystkie normy i przepisy, a doświadczenie i ilość inspekcji lidera rynku pozwala nam na biegłe wykorzystywanie teorii w praktyce.

W ramach usługi podstawowej oferujemy Klientom pomiar termowizyjny. Ale nie wykonujemy pomiarów przystawką do telefonu o bardzo niskiej rozdzielczości, tylko używamy profesjonalnych kamer.

odbior mieszkania rodzaje kamer
Inspekcja Domu do pomiarów termowizyjnych wykorzystuje kamery o jednej z najwyższych rozdzielczości termicznych na rynku wynoszącej 320×240.

Badania wilgotności wykonujemy także pod płytkami (aby ocenić, czy lokal nie był zalany). A mierniki wykorzystywane w inspekcjach są używane także w opiniach dla ubezpieczycieli – stanowią niepodważalny dowód występowania szkody.

Badania wilgotności wykonujemy miernikami weryfikującymi do 5 cm w głąb materiału.

inspekcja domu opinie
Do pomiaru odchyłek wykorzystujemy zdefiniowane w normach łaty pomiarowe i szczelinomierze. Pomiary nigdy nie są negowane przez deweloperów i wykonawców.

Oto co robimy

Podczas inspekcji spędzimy do kilku godzin w Twoim przyszłym domu dokonując szczegółowej oceny wszystkich aspektów technicznych. Weryfikujemy wszystko od dachu, aż do piwnicy wykorzystując do pomiarów profesjonalny sprzęt diagnostyczny.

Preferujemy, abyś był obecny podczas naszej kontroli. Pan Piotr podzieli się z Tobą wszystkimi spostrzeżeniami dotyczącymi stanu nieruchomości, a także przekaże praktyczne wskazówki dotyczące wykończenia. Nie musisz się martwić – wszystko zostanie wyjaśnione w sposób jasny i zrozumiały. Wiemy jak ważny jest dla Ciebie nowy dom.

Opinie naszych Klientów

Inspekcja Domu jest jedyną firmą lokalną posiadającą ponad 350 opinii  google ze średnią 5,0. Poniżej kilka opinii naszych Klientów – więcej w serwisie google.

Jesteśmy także jedyną firmą z branży inspekcji i odbiorów wyróżnioną na rynku Poznańskim przez Orły Nieruchomości.

inspekcja domu piotr gramza opinie

Marek M

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Lokal sprawdzony bardzo dokładnie, usterki przedstawione rzeczowo z poparciem przepisami. Dodatkowo pomoc i negocjacje z osobą odpowiedzialną za poprawki. Polecam!

Dawid G

Zapewne wiele osób zastanawia się czy tego typu usługa jest potrzebna. Jestem świeżo po odbiorze mieszkania i uważam, że jest niezbędna. Pełen profesjonalizm i dbałość o szczegóły przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa (co istotne w obecnej sytuacji). Wszystkie wady i usterki szczegółowo wypunktowane. Zdecydowanie polecam Pana Piotra.

Dariusz D

Punktualność, profesjonalizm i szybkość działania! Świetna strona internetowa, cenne porady w mejlach przed inspekcją, niewygórowana cena. Szczegółowy raport w ten sam dzień. Bardzo drobiazgowa kontrola każdego miejsca domu. Profeska! 10/10!

Domi Z

Naprawdę polecam Pana Piotra. Robiłam odbiór mieszkania od dewelopera. Jest bardzo dokładny, pokazuje wszelkie niedociągnięcia – od poważnych przez kosmetyczne. Sama pewnie weszłabym, powiedziała „spoko jest, biorę”, a myślę, ze dzięki Panu Piotrowi oszczędzę pieniądze i nerwy. Przy kolejnym odbiorze nie zawahałabym się przed ponownym poproszeniem go o pomoc.

Cena usługi

Cena za usługę weryfikacji technicznej nieruchomości składa się z wielu składowych:

Usługi tego typu nie mogą być darmowe jeśli wiążą się z koniecznością dojazdu i poświęcenia znacznej ilości czasu, a weryfikacja techniczna nie powinna być wykonywana w pośpiechu. Natomiast jako lider rynku oferujemy naszym Klientom możliwość skorzystania z dodatkowych rabatów związanych z wykończeniem mieszkań.

Dzięki partnerom firmy Inspekcja Domu na dodatkowych rabatach możesz zyskać więcej niż koszt usługi oceny stanu technicznego:

inspekcja domu jeta

Rabat na cały asortyment sklepu (płytki, chemia budowlana i wyposażenie łazienek)

-15%

inspekcja domu malta trading

Rabat na cały asortyment sklepu (panele, płyty, blaty i drzwi)

-10%

Oceń artykuł

Ocena 5 / 5. Średnia ocen: 353

Brak ocen.

Zobacz także

Jeśli masz pytanie, napisz do nas. Odpowiemy możliwie szybko!