Menu Zamknij

Inspekcja domu – opinie Klientów

inspekcja domu opinie

Firma Inspekcja Domu powstała w 2014 roku i od tego czasu sukcesywnie powiększa portfolio zadowolonych Klientów. Pomagamy Państwu na każdym etapie zakupu i użytkowania nieruchomości.

Jesteśmy jedyną firmą lokalną posiadającą ponad 350 opinii Klientów. Wybierając sprawdzonych fachowców macie Państwo pewność rzetelności wykonania każdej kontroli technicznej.

inspekcja domu opinie Klientów
Opinie Klientów dotyczą zarówno nowych usług jak i tych wykonywanych 5 lat temu. Nie kupujemy opinii!

Opinie z odbiorów mieszkań

Martyna W

Wczoraj odbierałam mieszkanie z panem Tomaszem, który dawał ogromne poczucie profesjonalizmu i tym samym bezpieczeństwa. Odbiór z mojej strony polegał na podziwianiu widoku z balkonu, nie musiałam niczemu się przyglądać i martwić. Bardzo, bardzo polecam, już powiedziałam wszystkim znajomym, którym zbliżają się odbiory, że mam do polecenia świetną firmę. Bardzo dokładny i przejrzysty raport ze zdjęciami. Poza typowo technicznym aspektem odbioru, inspektor udzielił mi kilku wskazówek dzięki swoim dotychczasowym doświadczeniom z nowo odbieranymi mieszkaniami.

Radosław N

Szczerze polecam usługi Pana Piotra. Skorzystałem z pomocy przy odbiorze mieszkania od dewelopera w Poznaniu, później (w moim rodzinnym domu) firma wykonywała opinię techniczną dotyczącą zawilgocenia i lokalizację wycieku wody. Profesjonalne podejście i fachowa obsługa!

Adrianna M

Dzięki cennym wskazówkom Pana Piotra, odebraliśmy nasze mieszkanie, mając przy tym komfort, że niczego istotnego nie przeoczyliśmy. Pan Piotr sprawdzał rzeczy, które nie przyszłyby nam nawet do głowy, w dodatku dysponuje rzetelną wiedzą w zakresie prawa budowlanego, co również w naszym przypadku okazało się ogromnym atutem. Gorąco polecamy usługi Inspekcji Domu, jesteśmy bardzo zadowoleni!

Opinie z badań termowizyjnych

Wiesław K

Bardzo kompetentna usługa. Badanie termowizyjne przeprowadzone profesjonalnie – szereg fachowych porad, które zaowocowały poprawkami usterek. Raport z termowizji na tyle przekonujący, ze wykonawca nie polemizował z wynikami tylko zgodził się usunąć wszystkie stwierdzone mostki termiczne i inne niedociągnięcia.

Piotr S

Poprosiłem o badanie termowizyjne, a nauczyłem się mnóstwo potrzebnych informacji o ogrzewaniu, skraplaniu wody, grzybach i jak poprawić jakość życia na moim poddaszu. Zobaczyłem zimne punkty i co trzeba by zmienić. Dowiedziałem się jakimi materiałami ocieplić ścianę od wewnątrz i jaki kaloryfer jest mi potrzebny. Wszystko na spokojnie i profesjonalnie przeprowadzone. Bardzo dziękuję

Marek D

Profesjonalizm w każdym calu. Nieruchomość została bardzo dokładnie sprawdzona, a wszystkie niejasności omówione i wyjaśnione. Pan Piotr zwrócił uwagę na najmniejsze szczegóły, których samodzielnie byśmy nie wyłapali. Zdecydowanie polecam usługi Pana Piotra.

Więcej opinii w google.

Jesteśmy także jedyną firmą o tym profilu działalności wyróżnioną na rynku Poznańskim przez Orły Nieruchomości.

Poznaj nas

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem dla OtoDom dotyczącym naszych usług odbiorów technicznych nowych mieszkań:

Przeczytaj także: Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej inspekcji?

Oceń artykuł

Ocena 5 / 5. Średnia ocen: 250

Brak ocen.

Zobacz także

Jeśli masz pytanie, napisz do nas. Odpowiemy możliwie szybko!