Menu Zamknij

Pewny zakup lokalu – wszystko o usłudze

pewny lokal poznan

Jeśli planujesz zakup nieruchomości pamiętaj, że Twoja potencjalnie wymarzona nieruchomość może posiadać różne wady techniczne. Firma Inspekcja Domu specjalizuje się w ocenie technicznej lokali przed ich zakupem. Identyfikujemy wady ukryte zarówno dla lokali mieszkalnych, jak i lokali usługowych i biurowych. Pewny zakup lokalu to nie tylko weryfikacja dokumentacji technicznej i księgi wieczystej to także sprawdzenie wszystkich aspektów budowlanych i wskazanie kosztów związanych z remontem nieruchomości.

Pewny lokal – bądź pewny co kupujesz

Kupując nowe mieszkanie wydaje się nam, że niewiele może pójść źle. Praktyka pokazuje jednak, że większość inwestycji deweloperskich posiada znaczne opóźnienia czasowe, a wydawane klientom lokale posiadają wady techniczne. Wady te to zarówno porysowane szyby w oknach, jak i błędy wykonania, krzywe ściany, czy braki zgodności projektu ze stanem zastanym w mieszkaniu.

Oferujemy profesjonalną pomoc w odbiorach technicznych nowych mieszkań od deweloperów w okolicach Poznania – z pełną ofertą odbioru mieszkań można zapoznać się na stronie odbiór mieszkania Poznań.

Odbiór mieszkania obejmuje m. in:

  • badanie termowizyjne
  • badanie zawilgoceń
  • weryfikację płaszczyzn i kątów
  • pomiar powierzchni lokalu
  • weryfikację wszystkich instalacji i przyłączy
  • weryfikację jakości i uszkodzeń wykończeń
  • zgodność standardu wykończenia ze stanem zastanym

Policz koszty remontu

Kupując samochód z drugiej ręki chcielibyśmy sprawdzić go w autoryzowanym warsztacie. Podobnie w przypadku zakupu lokalu mieszkalnego, czy lokalu usługowego. Jako pierwsza firma w Polsce wprowadziliśmy usługi zgodne z zachodnim standardem weryfikacji. Weryfikujemy wiele wad ukrytych w tym zawilgocenia, mostki termiczne, błędy działania wentylacji, lokalizację pleśni, czy nieszczelności z instalacji wodnych.

Z każdej inspekcji powstaje raport pisemny z podsumowaniem wad. Ponadto świadczymy dodatkowe usługi związane z przygotowaniem kosztorysów Państwa zmian w nieruchomości oraz kosztorysów usunięcia usterek stwierdzonych w budynku. Poznaj szczegółową ofertę weryfikacji nieruchomości z rynku wtórnego.

pewny lokal poznan - badanie termowizyjne
Badanie termowizyjne ujawnia niewidoczne błędy izolacji budynku, a tym samym miejsca największych strat ciepła.
pewny lokal poznan - badanie wilgotności
Badania wilgotności wykazują miejsca nieszczelności instalacji i potencjalnych błędów izolacji budynku.
pewny lokal poznan - badanie dachu
Weryfikacja połaci dachowej wykonywana jest przez nas ze specjalnego wysięgnika. Podczas oględzin identyfikujemy wszelkie nieszczelności i słabe punkty lokali.

Pewny zakup – negocjacja ceny

Pewny zakup lokalu to nie tylko identyfikacja wad, ale także ustalenie budżetu niezbędnego na doposażenia i remont. Pomagamy naszym Klientom w oszacowaniu wszystkich, potencjalnie niewidocznych na pierwszy rzut oka kosztów związanych z zakupem lokalu. Nasze dokumenty nie tylko pozwalają w upewnieniu się co do kondycji technicznej nieruchomości, ale także ułatwiają negocjacje cenowe i często pozwalają Klientom na zmianę ceny transakcyjnej o 5-150 tys. zł.

pewny lokal poznan - kosztorys

Oceń artykuł

Ocena 5 / 5. Średnia ocen: 69

Brak ocen.

Zobacz także

Jeśli masz pytanie, napisz do nas. Odpowiemy możliwie szybko!