Menu Zamknij

Ochrona InwestorSafe® przy odbiorze mieszkania

ochrona inwestor safe inspekcja domu poznan

Odbiór nowego lokalu deweloperskiego wiąże się z przeniesieniem praw i obowiązków dotyczących nieruchomości. Skorzystanie z usługi profesjonalnej pomocy przy odbiorze mieszkania lub domu daje pewność Państwu jako nabywcom lokalu, że wszystkie wady zostaną zauważone i zgłoszone deweloperowi.

Co jeśli wady z protokołu odbioru technicznego zostaną całkowicie odrzucone? Co jeśli w toku prac wykończeniowych Państwa wykonawca zauważy inną usterkę której nie było w protokole do dewelopera?

W powyższych przypadkach większość firm zatrudniających na umowę zlecenie inżynierów (często studentów studiów technicznych) nie udziela żadnego wsparcia zostawiając Klienta z nierozwiązanym problemem…

W InspekcjaDomu zastosowaliśmy innowacyjne podejście zapewniając pełne wsparcie techniczne po odbiorze od dewelopera.

Każdy nasz Klient ma zapewnioną obsługę inspektora budowlanego celem formułowania odpowiedzi na odrzucane wady z protokołu odbiorowego. W przypadkach gdyby podczas prac wykończeniowych pojawiły się dodatkowe problemy stwierdzone przez ekipę wykończeniową służymy wsparciem w wyjaśnieniu. Jako profesjonalna firma zapewniamy pełną obsługę posprzedażową łącznie z przyjazdami na teren nieruchomości (jeśli są konieczne i zasadne). Usługi gwarancji finansowej świadczymy zgodnie z przekazywanym Klientom regulaminem.

Gwarancja na usługę odbioru – InwestrorSafe ®

Firma InspekcjaDomu jako jedyna w Polsce wykorzystując zaawansowane technologie do kontroli technicznej nieruchomości oferuje innowacyjne podejście zapewniające Klientom spokój i ochronę. Każda nasza usługa odbioru technicznego posiada specjalną gwarancję.

Dodatkowa Ochrona InwestorSafe® w okresie 3 miesięcy od odbioru technicznego mieszkania lub domu obejmuje:

  • bezpłatne konsultacje po odbiorze (poprzez e-mail i telefon)
  • dla każdego Klienta zostaje oddelegowany Inspektor znający plany mieszkania i standard wykończenia
  • bezpłatnie analizujemy odrzucenia wad przez dewelopera, pomagamy w formułowaniu odwołań technicznych dotyczących usterek
  • przy zakupie od dewelopera oferujemy gwarancję satysfakcji lub zwrot pieniędzy za wykonaną usługę odbioru. Jesteśmy tak pewni jakości naszej pracy, że w przypadku niezadowolenia, zwracamy pełną kwotę opłaty za usługę

Jeśli zbliża się termin Państwa odbioru zachęcamy do kontaktu – pomożemy w fachowym odbiorze mieszkania. Zatrudniając profesjonalistów mogą mieć Państwo gwarancję znajomości norm i posiadania odpowiedniego sprzętu pomiarowego. Usługi świadczymy na terenie całej Wielopolski.

Oceń artykuł

Ocena 5 / 5. Średnia ocen: 410

Brak ocen.

Zobacz także

Jeśli masz pytanie, napisz do nas. Odpowiemy możliwie szybko!