InspekcjaDomu mgr inż. Piotr Gramza - koniec ukrytych kosztów przy zakupie nieruchomości

COVID-19: Informujemy, że realizujemy usługi z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, a na terenie weryfikowanej nieruchomości może znajdować się ograniczona ilość osób.
Inspekcja mieszkania domu, odbiory techniczne Poznań, Piotr Gramza

InspekcjaDomu mgr inż. Piotr Gramza
Biuro tel.: +48 665 245 041 Inspekcja nieruchomości
e-mail: kontakt@inspekcjadomu.pl

Pozostajemy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 20:00, soboty w godz. 8:00 - 14:00.

Firma Inspekcja Domu mgr inż. Piotr Gramza powstała w 2014 roku w Poznaniu, gdy poszukując własnej nieruchomości zdałem sobie sprawę, że brakuje firmy/instytucji posiadającej narzędzia umożliwiające ocenę stanu budynku przed jego zakupem. Fakt, że branżą budowlaną w mojej rodzinie zajmowano się od pokoleń oraz posiadana przeze mnie wiedza branżowa nie ułatwiała decyzji wyboru własnej nieruchomości. Zwracałem uwagę na więcej rzeczy niż zwykły kupujący, wiedziałem gdzie szukać usterek i defektów posesji. „Inspekcja domu” jest pierwszą i jak dotąd jedyną firmą w Polce, która wdrożyła standardy InterNachi (International Association of Certified Home Inspectors).

Obecnie jesteśmy profesjonalnym, dynamicznie rozwijającym się zespołem z wykształceniem technicznym. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu budownictwa, wentylacji, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych, czy automatyki budynkowej. Posiadamy świadectwa SEP w zakresie eksploatacji, dozoru i pomiarów instalacji elektrycznych do 1kV.
Sprawdziliśmy setki budynków, a do każdej kolejnej nieruchomości podchodzimy z jednakową pasją i zaangażowaniem. Wiemy jak ważny jest dla Ciebie dom.

Naszym głównym obszarem pracy jest Poznań i Powiat Poznański, ale świadczymy usługi na terenie całej Wielkopolski.

Więcej informacji naszym profilu

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Usługi odbioru technicznego mieszkań oraz inspekcji nieruchomości z rynku wtórnego zaleca się rezerwować z około tygodniowym wyprzedzeniem, aby mieć pewność dostępności godzinowej. Nie mniej zwykle jesteśmy wstanie zapewnić Państwu wspracie w odbiorze mieszkania nawet przy rezerwacji z terminiem krótszym niż 24 godziny.

Usługi świadczymy na terenie miasta Poznań i okolic. Standardowo istnieje możliwość dojazdu na terenie całej Wielkopolski i jest to nasz podstawowy rejon pracy.
Dla inspekcji nieruchomości z rynku wtórnego możliwa jest realizacja na terenie całego kraju. Koszt w takim przypadku wyliczany jest na podstawie kilometrówki - proszę przysłać zapytanie e-mail, a na tej podstawie przedstawimy ofertę. Usługi wyjazdowe dotyczą jedynie rynku wtórnego i wymagają rezerwacji z wyprzedzeniem dłuższym niż tydzień.

Napisz do mnie
Administratorem danych osobowych jest firma InspekcjaDomu Piotr Gramza. Dane wpisane w formularzu są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi zgodnie z naszą polityką prywatności.

Certyfikaty

Poza wykształceniem kierunkowym cały czas dbamy o własny rozwój i uczestniczmy w seminariach, konferencjach i szkoleniach. Poniżej wybrane certyfikaty właściciela firmy inspektora mgr inż. Piotra Gramza

Sprawdzenie nieruchomości Poznań

Szkolenie dezynsekcja - poziom wyższy

prof. dr hab. Stanisław Ignatowicz

Sprawdzenie nieruchomości Poznań

Szkolenie z zakresu kosztorysowania budowlanego

Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych