Pełna kontrola stanu nieruchomości - badania pod kątem konieczności dezynsekcji

Chciałbyś zamieszkać w nieruchomości zanim ją kupisz?

Nasza usługa daje Ci taką właśnie możliwość. Oczywiście nie spędzisz w budynku fizycznie ani jednej nocy, ale spędzą w nim ją nasze czujniki i detektory. Po naszej inspekcji uzyskasz nie tylko fachową wycenę usterek ogólnobudowlanych, ale przekażemy Ci także wykresy wraz z omówieniem zmian temperatur w wybranych pomieszczeniach i wykres hałasu w budynku. Ponadto dostarczymy Ci raport o występowaniu insektów/robaków. Nasze badania zapewnią Ci znacznie więcej informacji niż możliwość spędzenia kliku dni w budynku.


Logowanie poziomu hałasu, temperatury i wilgotności - Poznań

Występowanie insektów

Pewnie zastanawiasz się czy tego typu zagrożenie może w ogóle dotyczyć domów w Poznaniu? Otóż realizując inspekcje nieruchomości wielokrotnie natknąłem się na obecność insektów. W lokalach w których dokonuję oceny po zalaniach dość często pojawiają się rybiki i gryzki. Często też jestem wzywany do lokali w których nowi właściciele zaczynają szukać usług profesjonalnej oceny po pojawieniu się pierwszych rybików. Zwykle osobom niezwiązanym z budownictwem trudno jest rozpoznać czy remont przed sprzedażą lokalu miał związek z zalaniem(w 70% przypadków w konsekwencji zalania pojawiają się rybiki), czy też tylko sprzedający chciał odświeżyć wnętrza pod sprzedaż. Rybiki najczęściej spotykam w nowych blokach oraz kamienicach.
Zdarzają się jednak gorsze insekty niż rybiki... W mieszkaniach można spotkać obrzeżki gołębie – rodzaj kleszcza, który przenosi boreliozę i dotkliwie gryzie człowieka. Obrzeżki spotkałem już kilkunastokrotnie w różnych domach i mieszkaniach. Polecam przeczytać artykuł (z kwietnia 2017) o inwazji obrzeżka w komisariacie na poznańskiej Wildzie i w mieszkaniach policjantów. Pasożyty te się szybko roznoszą, szybko rozmnażają i nie jest łatwo je usunąć.

Sprawdzenie mieszkania robaki, obrzeżki, dezynsekcja Poznań

Polecam także przeczytać artykuł dotyczący mebli z pluskwami na śmietniku. Niestety częstą praktyką jest usunięcie wszystkich przedmiotów z mieszkania i szybka próba sprzedaży lokalu. Należy jednak pamiętać, że skoro pluskwy były na fotelach czy meblościance to czy na pewno nie ma ich we wnękach drzwi i puszkach kontaktów? Zwykle gdy kupimy nowy lokal zorientujemy się o tym, że problem nas dotyczy dopiero jak się urządzimy.

Sprawdzenie mieszkania robaki, obrzeżki, dezynsekcja Poznań

Czy jesteś pewien, że dom jaki kupujesz nie ma żadnych problemów? Czy wiesz, że poza obrzeżkiem równie obrzydliwe zniszczenia pozostawiają karczany (przybyszka amerykańska, prusak i karaluch wschodni), pluskwa czy nawet rybiki? Zabiegi dezynsekcji w lokalach nie są drogie, ale jednokrotne zastosowanie preparatów nie pozwala na uzyskanie 100% skuteczności. Ponad połowa osób po diagnozie dotyczącej występowania pasożytów próbuje sprzedać nieruchomość...

Sprawdzenie mieszkania robaki Poznań

Pełna kontrola nieruchomości obejmuje:

Sprawdzenie nieruchomości Poznań

Inspekcja stanu budowlanego

Wykonanie oględzin pod kątem sprawdzenia stanu budowlanego wraz z badaniem termowizyjnym, zgodnie z podstawową usługą. Z zakresu tego opracowywany jest raport pisemny

Sprawdzenie nieruchomości,  kosztorysy Poznań

Kosztorys prac usterkowych

Wykonanie kosztorysu prac naprawczych związanych ze stwierdzonymi usterkami i planowanymi przez Ciebie zmianami nieruchomości.

Logowanie, rejestracja temperatury, wilgotności, hałasu - Poznań

Pomiar warunków środowiskowych

Pomiar przez min. 24 godziny. Dane te pozwalają na ocenę czy budynek udaje się dogrzać lub czy nie jest w nim zbyt ciepło oraz czy hałas sąsiadów nie jest uciążliwy

Detekcja, poszukiwanie karaluchów - Poznań

Inspekcja występowania insektów i gryzoni

Sposób rozmieszczania pułapek jest wynikiem współpracy z Katedrą Entomologii Stosowanej z SGGW. Ocena następuje po 24 godzinach. Z oceny przygotowywany jest pisemny raport

Czy lokal należy przygotować do badania?

Jeśli budynek jest trwale zamieszkały przez sprzedającego wykonanie wszystkich pomiarów na obecność insektów będzie znacząco utrudnione. Nasze pułapki będą miały konkurecję w postaci okruszków czy resztek jedzenia na podłodze, które zdarzają się w każdym domu. W takim przypadku oczywiście możliwe jest wykonanie badań, ale ich skuteczność zmniejsza się o 10-25%. W przypadku gdy budynek jest zamieszkały lub musisz szybko zdecydować się na zakup, usługę możemy wykonać po podpisaniu umowy przedwstępnej lub przekazaniu kluczy. Możemy także usługę rozbić na dwie części wykonując sprawdzenie stanu budowlanego przed zakupem i sprawdzenie obecności insektów po wyprowadzeniu się sprzedającego.

Usługę warto wykonać nawet jeśli planujesz pełny remont nieruchomości. Twoja nowa aranżacja zapewne będzie obejmować sufity podwieszane czy ścianki z płyt gipsowo-kartonowych, a jeśli były tam przedtem np. rybiki zauważysz je dopiero gdy populacja będzie liczyła miliony osobników.Jaka jest cena usługi?

Cena jest ustalana indywidualnie ponieważ zależy od położenia nieruchomości i jej powierzchni. Jeśli w obecnym układzie budynku są dwie kuchnie cena będzie wyższa ze względu na konieczność zastosowania większej ilości pułapek.

Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę usługi wypełnij poniższy formularz. W wiadomości zwrotnej otrzymasz dodatkowe informacje o usłudze, przykład raportu oraz ofertę dla budynku którym jesteś zainteresowany.

Zapytaj o ofertę cenową:

(aby mieć pełny obraz nieruchomości ważne jest dla nas obejrzenie zdjęć budynku/oferty sprzedawcy). Jeśli nie posiadasz oferty sprzedawcy skontaktuj się z nami telefonicznie.
Zamieszkała
Niezamieszkała
Nie wiem

Klikając wyślij wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na zgłoszone zapytanie zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. z 2002 r. Nr 101, pozycja 926 z późn.zm. zgodnie z naszą polityką prywatności.

Nasze kwalifikacje

Posiadam certyfikat ukończenia szkolenia Dezynsekcji na poziomie wyższym. Posiadane referencje dają dziesiątki zadowolonych klientów w całej Polsce.

Open Chat
1
Hello! Thanks for visiting my site. Please press Start button to Contact with Admin :)

Start