Profesjonalny odbiór mieszkania od dewelopera - cennik Poznań i okolice

COVID-19: Informujemy, że realizujemy usługi z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, a na terenie weryfikowanej nieruchomości może znajdować się ograniczona ilość osób.

Niedługo masz odebrać klucze do swojego nowego mieszkania lub domu? Pomożemy Ci!
Usługa odbioru technicznego mieszkania lub domu obejmuje sprawdzenie zgodności nieruchomości z obowiązującymi normami, zgodności z projektem, a także sprawdzenie działania wszystkich instalacji i wykonanie badania termowizyjnego - szczegółowy zakres został opisany poniżej. Bądź pewny co odbierasz od wykonawcy.

Co zyskujesz odbierając mieszkanie z nami?

Pewność, że zweryfikujemy poprawność zrealizowanych przez dewelopera prac. Sprawdzimy wszystkie aspekty ogólnobudowlane (krzywizny, płaszczyzny, jakość tynków etc.)
Gwarancję, że dzięki naszemu specjalistycznemu sprzętowi sprawdzimy wszystkie wady ukryte. Określimy poprawność ciągów kominowych, poziom zawilgoceń przegród budowlanych, czy szczelność instalacji gazowej
Fachowe wykonanie pomiaru termowizyjnego kamerą o najwyższej rozdzielczości na rynku 320x240 (w cenie usługi) - jest to jedyne badanie pozwalające na szybką ocenę zawilgoceń przegród zewnętrznych, ocenę wygrzewania pętli ogrzewania podłogowego, czy przedmuchów przy stolarce okiennej - więcej o tym dlaczego warto odebrać lokal z inspektorem
Weryfikację lokalu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i drabin pozwalających na dostęp do wszystkich miejsc Twojego przyszłego domu
Profesjonalną i rzetelną pomoc inspektora, która zapewni Ci mniej stresu związanego z wykończeniem lokalu i walką o usunięcie usterek niezauważonych podczas samodzielnego odbioru
Udzielenie stosownego rabatu w przypadku chęci wykonania dodatkowego badania termowizyjnego w okresie zimowym lub kontroli budynku przed upływem gwarancji


Odbiór mieszkania to stresujący moment dla wielu osób. Nie musi tak być! Posiadamy bardzo duże doświadczenie w realizacji odbiorów. Na odbiór możesz przyjść z kubkiem kawy i tylko spokojne obserwować jak sprawdzamy Twojego dewelopera.

Umów odbiór techniczny:

tel. kom. +48 799 167 383 Inspekcja nieruchomości

Zdjęcia z naszych odbiorów mieszkań:
Więcej zdjęć w galerii ustrek

Cennik odbiorów mieszkań

Poniższy cennik dotyczy odbiorów mieszkań i domów z rynku pierwotnego w standardzie deweloperskim. Cena inspekcji przy odbiorze nieruchomości zależna jest od jej typu i powierzchni. Cena obejmuje także wykonanie badania termowizyjnego i badania wilgotności.

Typ nieruchomości Powierzchnia Cena usługi
Mieszkanie od 25 m2 do 60 m2 230-350 zł
powyżej 60 m2 od 350 zł
Dom / bliźniak /
szeregowiec
do 100 m2 380-500 zł
100-150 m2 500-600 zł
powyżej 150 m2 od 600 zł
Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają VAT). Powyższe ceny obejmują koszt dojazdu na terenie miasta Poznań. Koszty dojazdu w powiecie poznańskim i w wielkopolsce ustalane są indywidualnie (zwykle wiążą się z niewielką dopłatą - mapa lokalizacji). Na miejscu rozliczamy się tylko w gotówce. Jesteśmy legalnie działającą firmą z pełnym ubezpieczeniem OC. Ceny odbiorów mieszkań wykończonych "pod klucz" ustalane są indywidualnie.
Przy ponownym sprawdzeniu tej samej nieruchomości otrzymasz rabat..

Odbiór mieszkania/domu w stanie deweloperskim obejmuje:

 • badanie termowizyjne kamerą o jednej z najwyższych rozdzielczości termicznych na rynku 320x230 - badanie to ma na celu:
  • weryfikację zawilgoceń w murach (wilgoci w ścianach, która nie jest widoczna nieuzbrojonym okiem)
  • weryfikację szczelności dachu i poprawnego wykonania obróbek
  • sprawdzenie wygrzewania pętli ogrzewania podłogowego (wodnego i elektrycznego) oraz określenie dokładnego przebiegu instalacji i równomierności grzania
  • weryfikację stanu instalacji elektrycznej i przegrzewania obwodów
  • sprawdzenie występowania ewentualnych wycieków z instalacji wodnych
  • weryfikację przedmuchów przy stolarce okiennej i szczelności okien oraz drzwi
  • sprawdzenie przechłodzeń związanych z nieprawidłowym działaniem wentylacji
  • badanie termowizyjne termoizolacji (badanie od zewnątrz jest wykonywane tylko w sprzyjającym okresie - jesień, zima, wiosna)
 • sprawdzenie płaszczyzn ścian i sufitów
 • sprawdzenie kątów ścian
 • sprawdzenie posadzek (spadki, odchyłki)
 • wizualną ocenę stanu tynków i wykończeń
 • sprawdzenie poziomu wilgotności ścian i posadzek (określenie czy możliwe jest układanie parkietów, paneli i płytek)
 • sprawdzenie szczelności/wycieków z instalacji gazowej (jeśli występuje)
 • sprawdzenie stolarki okiennej i wykończenia w jej obrębie (uszczelki, kompletność okuć, zarysowania, uszkodzenia mechaniczne, uszczelki, ryglowanie, szczelność)
 • weryfikacja parapetów wewnętrznych i zewnętrznych (w tym spadki i zarysowania)
 • sprawdzenie instalacji elektrycznej (zgodność z dokumentacją i sprawdzenie działania jeśli zamontowane są łączniki i gniazda – weryfikacja podłączenia, weryfikacja działania łączników i zadziałania kontroli przeciwporażeniowej)
 • sprawdzenie wentylacji i wielkości przepływów powietrza
 • sprawdzenie rozmieszczenia przyłączy wodnych, gazowych, grzejników, gniazd RTV (zgodność z dokumentacją)
 • w przypadkach wątpliwych sprawdzenie detektorem przebiegu instalacji elektrycznej lub rozmieszczenia profili ścianek G-K
 • kontrola odczytów liczników zużycia mediów oraz poprawności ich montażu
 • sprawdzenie wykończeń zewnętrznych (tynki, obróbki blacharskie, balustrady, płoty, podjazdy, bramy garażowe i drzwi oraz tarasy) – dla mieszkań weryfikacja tylko w obrębie przynależnym do lokalu
 • sprawdzenie wykończeń przy kominach i poprawności wykonania dachu – dotyczy domów
 • sprawdzenie wykończeń oraz właściwych spadków powierzchni dodatkowych tj. balkonów i tarasów
 • sprawdzenie powierzchni mieszkania (zgodność wymiarów z dokumentacją)
 • sprawdzenie wykończeń oraz wymiarów pomieszczeń gospodarczych i garaży
 • sprawdzenie spójności dokumentacji, przegląd dziennika budowy (jeśli dokumenty te są dostępne)

Czas trwania inspekcji: czas uzależniony jest typu nieruchomości i wynosi od 60 do 180 min.

Raport: Po zakończeniu naszej inspekcji wszelkie uwagi powinien spisać przedstawiciel dewelopera lub wykonawcy. Istnieje możliwość wykonania raportu wraz ze zdjęciami usterek (dopłata od +100 PLN), raport taki otrzymasz w formie elektronicznej (w formacie PDF) - przykład do pobrania poniżej.

Po zakończeniu inspekcji wszelkie uwagi powinien spisać przedstawiciel dewelopera lub wykonawcy. Istnieje możliwość wykonania raportu wraz ze zdjęciami usterek (dopłata +100 PLN), raport taki otrzymasz w formie elektronicznej (w formacie PDF).

Pobierz nasz przykładowy raport odbioru technicznego:

Raport odbioru technicznego mieszkania Poznań
Pobierz raport PDF

Umów odbiór techniczny:

tel. kom. +48 799 167 383 Inspekcja nieruchomości

Deweloperzy i wykonawcy budują w coraz większym tempie. Jeśli niedługo masz odebrać klucze do swojego nowego mieszkania, lub musisz odebrać prace od wykonawcy nasza pomoc przy odbiorze zaoszczędzi Ci wiele nerwów. Sprawdziliśmy już wiele mieszkań i możemy powiedzieć Ci, że jeszcze się nie zdarzyło aby mieszkanie nie miało ani jednej usterki. Jeśli zaś nie jesteś przekonany, czy warto skorzystać z pomocy inspektora przy odbiorze kluczy do mieszkania lub odbiorze prac od wykonawcy

Korzyści wykonania odbioru mieszkania

Techniczny i fachowy odbiór domu, mieszkań od dewelopera Poznań - Inspekcja domu przed zakupem czas

Oszczędność czasu

Zauważone podczas odbiorów usterki są usuwane przez dewelopera. Jeśli usterki stwierdzisz później często nie masz już czasu na egzekwowanie swoich praw.

Profesjonalny odbiór mieszkania poznan weryfikacja

Fachowa weryfikacja

Zyskujesz rzetelną pomoc. Samodzielnie niestety nie sprawdzisz szczelności gazu, wilgotności posadzek, wentylacji, czy ogrzewania podłogowego.

Techniczny i fachowy odbiór domu, mieszkań od dewelopera Poznań - Inspekcja domu korzysci

Pieniądze

Koszty nieusuniętych przez dewelopera usterek przerzuci na Ciebie ekipa wykończeniowa natrafiając na poszczególne problemy dopiero podczas swych prac.

Profesjonalny odbiór mieszkania poznan spokoj

Spokój

Wiesz co odbierasz i masz pewność, że wszystkie usterki zostały odnotowane w protokole.

Sprawdź pozostałe zalety skorzystania z usług odbioru mieszkania/domu - sprawdź

Wszyscy nasi Klienci mają możliwość skorzystania z dodatkowych rabatów na wykończenie lokalu:

Techniczny i fachowy odbiór domu, mieszkań od dewelopera Poznań - promocja BRW
Techniczny i fachowy odbiór domu, mieszkań od dewelopera Poznań - promocja Jeta

Odbiór mieszkania - opinie naszych Klientów - średnia 5.0 z ponad 130 opinii w Google

Natalia K

Skorzystaliśmy z usług p. Piotra przy odbiorze mieszkania z rynku pierwotnego. Dzięki jego pomocy zostały wykryte usterki, których sami byśmy nie zauważyli, pełen profesjonalizm i dokładność. Pan Piotr podopowiedział nam również kilka rozwiązań, które warto zastosować przy wykończeniu oraz wyjaśnił zasady odbioru mieszkań . Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług i napewno będziemy polecać jego osobę innym.

Fryderyk K

Szczerze polecam skorzystanie z usługi inspekcji mieszkania w dniu jego technicznego odbioru od sprzedawcy. Każda nieprawidłowość zostanie zauważona i zapisana, badanie wilgotności ścian i podłóg, sprawdzenie elektryki, sprawdzony każdy element, a przy okazji udzielone rady co do rodzaju wykończenia. Wszystko uprzejmie i profesjonalnie.

Maria W

Pan Piotr to specjalista w każdym calu. Czuliśmy się pewniej przy odbiorze domu. Do tego punktualny i słowny, mieliśmy umówiony odbiór z deweloperem, sami nie dali byśmy rady. Pracowity, robi co do Niego należy, sprzęt profesjonalny, kamera termowizyjna, poziomice, higroskop, dalmierz itd., jest dokładny i konkretny. Umie rozmawiać zarówno z klientem jak i z wykonawcą, przy tym daje bardzo przydatne wskazówki jak wykańczać dom. Polecam bardzo.

Więcej opinii w serwisie google.

Open Chat
1
Hello! Thanks for visiting my site. Please press Start button to Contact with Admin :)

Start