Profesjonalny odbiór mieszkania od dewelopera - cennik Poznań i okolice

Niedługo masz odebrać klucze do swojego nowego mieszkania lub domu? Pomożemy Ci!
Usługa odbioru technicznego mieszkania lub domu obejmuje sprawdzenie zgodności nieruchomości z obowiązującymi normami, zgodności z projektem, a także sprawdzenie działania wszystkich instalacji i wykonanie badania termowizyjnego - szczegółowy zakres został opisany poniżej. Bądź pewny co odbierasz od wykonawcy.

Co zyskujesz odbierając mieszkanie z nami?

Pewność, że zweryfikujemy poprawność zrealizowanych przez dewelopera prac. Sprawdzimy wszystkie aspekty ogólnobudowlane (krzywizny, płaszczyzny, jakość tynków etc.)
Gwarancję, że dzięki naszemu specjalistycznemu sprzętowi określimy poprawność ciągów kominowych, poziom zawilgoceń przegród budowlanych, czy szczelność instalacji gazowej
Fachowe wykonanie pomiaru termowizyjnego, które jest jedynym badaniem pozwalającym na szybką ocenę zawilgoceń przegród zewnętrznych, ocenę wygrzewania pętli ogrzewania podłogowego, czy przedmuchów przy stolarce okiennej - więcej o tym dlaczego warto odebrać lokal z inspektorem
Profesjonalną i rzetelną pomoc inspektora, która zapewni Ci mniej stresu związanego z wykończeniem lokalu i walką o usunięcie usterek niezauważonych podczas samodzielnego odbioru
Udzielenie stosownego rabatu w przypadku chęci wykonania dodatkowego badania termowizyjnego w okresie zimowym lub kontroli budynku przed upływem gwarancji


Odbiór mieszkania to stresujący moment dla wielu osób. Nie musi tak być! Dzięki wykonywaniu przez nas każdego dnia kilku weryfikacji technicznych posiadamy bardzo duże doświadczenie w realizacji odbiorów. Na odbiór możesz przyjść z kubkiem kawy i tylko spokojne obserwować jak sprawdzamy Twojego dewelopera.

Umów odbiór techniczny:

tel. kom. +48 799 167 383 Inspekcja nieruchomości

Zdjęcia z naszych odbiorów mieszkań:
Więcej zdjęć w galerii ustrek

Cennik odbiorów mieszkań

Poniższy cennik dotyczy odbiorów mieszkań i domów z rynku pierwotnego w standardzie deweloperskim. Cena inspekcji przy odbiorze nieruchomości zależna jest od jej typu i powierzchni. Cena obejmuje także wykonanie badania termowizyjnego i badania wilgotności.

Średni koszt wykonania odbioru technicznego wynosi około 5 zł/m2 brutto.

Typ nieruchomości Powierzchnia Cena usługi
Mieszkanie od 25 m2 do 70 m2 230-350 zł
powyżej 70 m2 od 350 zł
Dom / bliźniak /
szeregowiec
do 100 m2 380-500 zł
100-150 m2 500-600 zł
powyżej 150 m2 od 600 zł
Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają VAT). Powyższe ceny obejmują koszt dojazdu na terenie miasta Poznań. Koszty dojazdu w powiecie poznańskim i w wielkopolsce ustalane są indywidualnie (zwykle wiążą się z niewielką dopłatą 20-70 zł - mapa lokalizacji). Na miejscu rozliczamy się tylko w gotówce. Jesteśmy legalnie działającą firmą z pełnym ubezpieczeniem OC. Ceny odbiorów mieszkań wykończonych "pod klucz" ustalane są indywidualnie.
Przy ponownym sprawdzeniu tej samej nieruchomości otrzymasz rabat..

Odbiór mieszkania/domu w stanie deweloperskim obejmuje:

 • badanie termowizyjne w celu sprawdzenia: wycieków z instalacji wodnych, zawilgoceń, stanu instalacji elektrycznej, szczelności stolarki okiennej - więcej
 • wizualną ocenę stanu tynków i wykończeń
 • sprawdzenie płaszczyzn ścian i sufitów
 • sprawdzenie kątów ścian
 • sprawdzenie posadzek (spadki, odchyłki)
 • sprawdzenie stolarki okiennej i wykończenia w jej obrębie
 • sprawdzenie instalacji elektrycznej (zgodność z dokumentacją i sprawdzenie działania jeśli zamontowane są łączniki i gniazda)
 • sprawdzenie wentylacji
 • sprawdzenie rozmieszczenia przyłączy wodnych, gazowych, grzejników, gniazd RTV (zgodność z dokumentacją)
 • sprawdzenie szczelności/wycieków z instalacji gazowej (jeśli jest założony licznik i instalacja jest uruchomiona)
 • sprawdzenie poziomu wilgotności ścian i posadzek (określenie czy możliwe jest układanie parkietów, paneli i płytek)
 • w przypadkach wątpliwych sprawdzenie detektorem przebiegu instalacji elektrycznej lub rozmieszczenia profili ścianek G-K
 • kontrola odczytów liczników zużycia mediów oraz poprawności ich montażu
 • sprawdzenie wykończeń zewnętrznych
 • sprawdzenie wykończeń oraz właściwych spadków powierzchni dodatkowych tj. balkonów i tarasów
 • sprawdzenie wykończeń oraz wymiarów pomieszczeń gospodarczych
 • sprawdzenie powierzchni mieszkania (zgodność wymiarów z dokumentacją)
 • badanie termowizyjne termoizolacji (badanie od zewnątrz jest wykonywane tylko w sprzyjającym okresie - jesień, zima, wiosna)
 • sprawdzenie spójności dokumentacji, przegląd dziennika budowy (jeśli dokumenty te są dostępne)

Czas trwania inspekcji: czas uzależniony jest typu nieruchomości i wynosi od 60 do 180 min.

Raport: Po zakończeniu naszej inspekcji wszelkie uwagi powinien spisać przedstawiciel dewelopera lub wykonawcy. Istnieje możliwość wykonania raportu wraz ze zdjęciami usterek (dopłata +100 PLN), raport taki otrzymasz w formie elektronicznej (w formacie PDF) - przykład do pobrania poniżej.

Po zakończeniu inspekcji wszelkie uwagi powinien spisać przedstawiciel dewelopera lub wykonawcy. Istnieje możliwość wykonania raportu wraz ze zdjęciami usterek (dopłata +100 PLN), raport taki otrzymasz w formie elektronicznej (w formacie PDF).

Pobierz nasz przykładowy raport odbioru technicznego:

Raport odbioru technicznego mieszkania Poznań
Pobierz raport PDF

Umów odbiór techniczny:

tel. kom. +48 799 167 383 Inspekcja nieruchomości

Deweloperzy i wykonawcy budują w coraz większym tempie. Jeśli niedługo masz odebrać klucze do swojego nowego mieszkania, lub musisz odebrać prace od wykonawcy nasza pomoc przy odbiorze zaoszczędzi Ci wiele nerwów. Sprawdziliśmy już wiele mieszkań i możemy powiedzieć Ci, że jeszcze się nie zdarzyło aby mieszkanie nie miało ani jednej usterki. Jeśli zaś nie jesteś przekonany, czy warto skorzystać z pomocy inspektora przy odbiorze kluczy do mieszkania lub odbiorze prac od wykonawcy

Sprawdź zalety skorzystania z usług odbioru mieszkania/domu - sprawdź

Odbiór mieszkania - opinie naszych Klientów - średnia 5.0 z ponad 100 opinii w Google

Natalia K

Skorzystaliśmy z usług p. Piotra przy odbiorze mieszkania z rynku pierwotnego. Dzięki jego pomocy zostały wykryte usterki, których sami byśmy nie zauważyli, pełen profesjonalizm i dokładność. Pan Piotr podopowiedział nam również kilka rozwiązań, które warto zastosować przy wykończeniu oraz wyjaśnił zasady odbioru mieszkań . Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług i napewno będziemy polecać jego osobę innym.

Fryderyk K

Szczerze polecam skorzystanie z usługi inspekcji mieszkania w dniu jego technicznego odbioru od sprzedawcy. Każda nieprawidłowość zostanie zauważona i zapisana, badanie wilgotności ścian i podłóg, sprawdzenie elektryki, sprawdzony każdy element, a przy okazji udzielone rady co do rodzaju wykończenia. Wszystko uprzejmie i profesjonalnie.

Maria W

Pan Piotr to specjalista w każdym calu. Czuliśmy się pewniej przy odbiorze domu. Do tego punktualny i słowny, mieliśmy umówiony odbiór z deweloperem, sami nie dali byśmy rady. Pracowity, robi co do Niego należy, sprzęt profesjonalny, kamera termowizyjna, poziomice, higroskop, dalmierz itd., jest dokładny i konkretny. Umie rozmawiać zarówno z klientem jak i z wykonawcą, przy tym daje bardzo przydatne wskazówki jak wykańczać dom. Polecam bardzo.

Więcej opinii w serwisie google.

Open Chat
1
Hello! Thanks for visiting my site. Please press Start button to Contact with Admin :)

Start